watersupply.co.il

מתקני מים – סקירת החידושים בתחום מתקני המים

עם תחרות גוברת בין חברות שונות בארץ ובעולם בתחום מתקני וברי המים, ניתן לא רק להנות עתה ממים צלולים וטעימים גם בבית וגם במשרד, אלא גם מטכנולוגיות מתקדמות מאוד כך שהמים יהיו אפילו איכותיים יותר מבעבר. מסתבר שיותר מ-70% מהישראלים אינם שותים את מי הברז ומעדיפים לבחור בין מים מינירליים למים במתקני וברי..


מערכות אוסמוזה הפוכה – המדריך השלם באתר לפניכם

מערכות אוסמוזה הפוכה – המדריך השלם באתר לפניכם מערכות אוסמוזה הפוכה מקנים מים טהורים באיכות גבוהה דרך סינון קפדני המשדרג את איכות המים הן בבית הפרטי והן בתעשיות   חלק נרחב מאוכלוסיית העולם אינו זוכה למי שתייה נקיים ברמה סבירה וזה יוצר תחלואה רבה ושיעורי תמותה גבוהים במיוחד במדינות העולם השלישי. גם כיום בעולם המודרני שלנו לא תמיד אנו..


מסנני בית ביתיים – מסננים את מה שנכנס הביתה

מסנני בית ביתיים – מסננים את מה שנכנס הביתה מים מינרליים או מים מהברז, מים מסוננים או מים מטוהרים? מה היתרונות שבמסנני מים לבית ואיך מאתרים אותם? כל התשובות לפניכם אלו שאינם גרים בתל אביב רבתי, לא יצליחו להבין את הצרה של מים שאי אפשר לשתות ישירות מהברז. כיום, מתקני מים מסוגים שונים נמצאים בכל בית בישראל, בעיקר בשביל לפקח ולשמור על איכות..


חברות מים מינרליים – כל מה שהן מציעות לכם

חברות מים מינרליים – כל מה שהן מציעות לכם לפני שהנכם חותמים על מנוי על קבלת מים מינרליים כל חודש, כדאי לסקור מה כל חברה מציעה לכם גם כדי לחסוך כסף וגם כדי לשתות בריא   בישראל ישנן מספר חברות מים מינרליים ידועות וגדולות השולטות בשוק עם מגוון סוגי בר מים, מתקני מים ועוד והתחרות הזו דווקא עושה טוב לצרכן שכן עתה ניתן גם להנות ממחירים..


בר מים – למה מומלץ לכם להחזיק אותו בבית

בר מים – למה מומלץ לכם להחזיק אותו בבית המאבק בין חברות מים מינרליים וחברות שונות שמשווקות בר מים פרטי עולה וגועש, החלטנו לברר למה מומלץ לכם להחזיק בר מים ביתי   למרות הניסיונות ההולכים ונשנים של משרד הבריאות בישראל לעודד שתיית מים מהברז (ניסיונות עליהם אתם יכולים לקרוא גם כאן באתר), עדיין יותר ויותר אנשים מעדיפים להשתמש בבר מים..


מסנני מים ופילטרים – הגיע הזמן לשתות מים נקיים

מסנני מים ופילטרים – הגיע הזמן לשתות מים נקיים רוצים לחסוך כסף ולשתות מים בריאים? הגיע הזמן להתקין מסנני מים ופילטרים במהירות ובקלות בבית או במשרד   מחקרים אחרונים הראו לנו כי שתיית מי ברז אשר עברו דרך מסנני מים ופילטרים הינם מים בריאים יותר וכן ידידותיים יותר לסביבה. בנוסף לכך, החיסכון הכלכלי שלכם הינו עצום שכן אין צורך יותר בבקבוקי מים..


קולר מים - ליהנות ממים קרים ואיכותיים

קולר או בר מים הינם פתרון יעיל, נוח וידידותי לכל בית עסק, בית ספר, משרד ואפילו בית. קולר תקין, נקי ונוח לשימוש מאפשר לאנשים רבים להנות ממים קרים, חמים ואף למלא את בקבוקם מחדש וכך תורם להמשך יום נעים לכולם מי מאיתנו לא זוכר מה זה קולר מים? אותו מתקן מים אשר נהגנו לשתות ממנו בהפסקות..


בואו להכיר את אמנון אוריאלי מנהל הופ הנדסה

אמנון אוריאלי מציע לכם לבדוק טוב טוב מה מספרים לכם אודות מים מינראליים , שלא יעבדו עליכם כיצד הגעת לתחום בו אתה עוסק ומדוע? עבדתי בתחום וככה הגעתי לעסוק בו באופן עצמאי אילו שינויים עבר התחום לפי דעתך בשני העשורים האחרונים? אנחנו יכולים לראות שיפור של  מערכות וציוד, התערבות..


הכירו את חברת נביעות - מים מינרליים לכל

בשנת 2002 עבר מותג 'נביעות' מתיחת פנים שיווקית: הלוגו של החברה הוחלף ובקבוקי החברה עוצבו מחדש בצורה שתאפשר אחיזה נוחה, כל זאת במטרה להפוך את 'נביעות' למותג המים המוביל והעדכני בישראל חברת נביעות נחשבת עד היום לאחת מחברות המים המינרליות המובילות בארץ, וזאת למרות שישראל לא..


מים מינרליים -מיתוסים מול אמת

מים מינרליים -מיתוסים מול אמת בסוף שנת 2009 הוגשה תביעה ייצוגית כנגד מי עדן ונביעות בטענה כי שתי החברות מוכרות מים שאינם עומדים בתקנות הבריאות הנדרשות. היתכן שכתוצאה מכך, ברבעון הראשון של שנת 2011, חלה ירידה של כמעט שישה אחוזים בשוק המשקאות המינארליים? אם גם אתם משתייכים לז'אנר חובבי המים המינרליים, דעו כי אינכם..


למה צריך לקנות מטהרי מים (או מי יודע מה יש לנו במים?)

למה צריך לקנות מטהרי מים (או מי יודע מה יש לנו במים?) בשנת 2009, כל תושבי מודיעין קיבלו שיחת טלפון מדאיגה ובמהלכה התבקשו להרתיח מים לפני כל שימוש עקב זיהום חמור שהתגלה במקורות המים באזור. בעקבות האירוע נרשמה עליה חדה בכמות רוכשי מסנני המים בישראל. ככה זה שלא ברור מה יש ומה אין במים השאלה מה עדיף לשתות, מים מסוננים או מי ברז, היא..


מה חדש במים – קולקציות חדשות של מתקני מים

על-פי נתוני התעשייה, שוק המים המסוננים בישראל מגלגל מחזור של 1.3 מיליארד ₪ בשנה. מתוכם, קרוב לחצי מליארד ₪ במכירות של מתקני מים מסוננים במדינה שבה נמכרים אלפי מתקני מים בכל שנה, ומומחים טוענים כי אין בהכרח צורך בריאותי לשתות מים מסוננים או מינראליים, כל חברה מנסה ליצור עבור..


מתקני מים למשרד - המקום בו עורכים את השיחות המעניינות ביותר

מתקני מים למשרד - המקום בו עורכים את השיחות המעניינות ביותר בפרק האחרון של הסדרה סיינפלד, מתבשרים הגיבורים כי התסריט שכתבו יזכה להיות מצולם, מכיוון שהוא יהפוך לתוכניות ש"תגרום לאנשים במשרד לשוחח עליה ליד מתקן המים". ג'ורג' תמהה על קביעה זו, שכן עמדתו היא שאנשים משוחחים על דברים דווקא סביב מכונת הקפה   למרות דעתו..


מתקני מים - לשתות נכון, לשתות בריא

המאבק על כיס של הצרכן לא עוצר גם כאשר מדובר על מצרך בסיסי כמו מים. בוודאי כאשר אנחנו מדברים על מתקני מים לבית ולמשרד מתקני מים הופכים אט-אט לחלק מנוף הריהוט של מרבית הבתים בארץ חמה ודורשת שתיה כישראל, אולי גם בהשראת מלחמת החורמה שמנהלות היצרניות הגדולות נגד "סחיבת הבקבוקים"...


בין תמי 4 למי עדן - על מה המלחמה ומי צודק?

בין תמי 4 למי עדן - על מה המלחמה ומי צודק?   המאבק בין תמי 4 למי עדן איננו רק מאבק על כיסו של הצרכן, אלא זה מאבק על גישה שלמה בתחום צריכת המים לאחרונה שמענו בחדשות לא מעט על המאבק בין תמי 4 למי עדן. המאבק סובב סביב הטענה של מי עדן, שתמי 4 מציגה מצג שווא לפיו יש מה שנקרא "טעם תמי 4" בעוד שאין כלל טעם כזה. טענה זו..


המלחמה של משרד הבריאות נגד חברות מים מינרליים

המלחמה של משרד הבריאות נגד חברות מים מינרליים משרד הבריאות מנסה להיאבק בחברות מים מינרליים ולהחזיר את הציבור לשתות מי ברז. המלחמה עדיין לא הוכרעה אך אפשר להתחיל לראות בה תוצאות במהלך קיץ 2010 ספגה חברת מי עדן מכה תדמיתית לא פשוטה, כותרות העיתונים ואתרי האינטרנט מיהרו לדווח על זיהום שהתגלה במים שנמכרים בבקבוקי החברה, כתוצאה מזיהום..


מסנני מים ביתיים - כיצד הם יכולים לעזור לנו?

מסנני מים ביתיים - כיצד הם יכולים לעזור לנו? אומנם קולה לא תצא מהברז שלכם, אך מים חומים כן. זה בהנחה ואין לכם מסנן מים בברז אם אתם מאלו שממשיכים לשתות מים מהברז ערכו ניסויי קטן בבקשה מזגו מים מהברז לכוס שקופה והביטו פנימה, חלקיקים קטנים של לכלוך צפים ואלו רק החלקיקים שאנחנו יכולים לראות יש עוד הרבה חיידקים שלא ניתן..


כיצד מתחזקים בר מים ביתי

כיצד מתחזקים בר מים ביתי אחזקת בר מים הוא לא עניין של מה ובכך. מיד תראו, שגם בר מים ביתי דורש שתתנו לו תשומת לב סוף-סוף הקדמה הטכנולוגית לקחה חלק בחייכם, סוף-סוף רכשתם בר מים ביתי ושמתם סוף לסחיבת שk ל שישיות בקבוקים מים מינרלים במעלה המדרגות בכל שבוע מחדש. לא עוד לשמור את הבקבוקים (שתופסים הרבה מקום) עד שאחד..


בר מים ביתי - כל הסוגים, כל המחירים

בר מים ביתי - כל הסוגים, כל המחירים רכישת מתקן מים ביתי מאפשר אספקה קבועה של מים בריאים ונקיים בבית. אז על איזה מתקן אתם הולכים? לא כולם ששים לשתות מים מהברז על שלל חיידקיהם וזיהומיהם הפוטנציאלים, אבל כמו בפרסומות גם לא לכולם יש כוח לסחוב את השישיות של הבקבוקים, בעיקר אם אין בבית מעלית. אז מה עושים? הפיתרון מגיע בצורה..


חברות מים מינרליים - מה הן מציעות לנו?

חברות מים מינרליים - מה הן מציעות לנו? בהיעדר תשתית תשתית מים ראויה ועם אינספור התרעות ואזהרות ממקורות שונים על מצב המים בישראל, מה הפלא שרובנו בוחרים בחברות מים מינרליים? רוב בתי האב בארץ הפסיקו כבר מזמן להתייחס לברזים בבית כמקור למי שתייה, את מקור מי השתייה  של חלקם הגדול מספקות החברות השונות של המים המינרלים הן באמצעות..


תוכן מומלץ
Copyright © 2022 watersupply.co.il כל הזכויות שמורות
אתר מתקני מים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום המתקני מים
מבצעים מדהימים למתקני מים!!! השאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם
אנחנו עובדים רק עם חברות המים האמינות והטובות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!