watersupply.co.il

מתקני מים – סקירת החידושים בתחום מתקני המיםעם תחרות גוברת בין חברות שונות בארץ ובעולם בתחום מתקני וברי המים, ניתן לא רק להנות עתה ממים צלולים וטעימים גם בבית וגם במשרד, אלא גם מטכנולוגיות מתקדמות מאוד כך שהמים יהיו אפילו איכותיים יותר מבעבר. מסתבר שיותר מ-70% מהישראלים אינם שותים את מי הברז ומעדיפים לבחור בין מים מינירליים למים במתקני וברי המים. אם הנכם תוהים לגבי מים במתקנים, אנו במאמר זה סקרנו עבורכם מספר חידושים טכנולוגיים המאפשרים סינון טעמי לוואי, זמינות מים בטמפ' רצויה בכל זמן שתחשקו ועוד. אז בואו נראה כיצד שוק זה התפתח גם מבחינה טכנולוגית לספק לכם מים טעמים וצלולים יותר 24 שעות ביממה.
 

 
טכנולוגיית סינון ספירלי רב-שלבי

ברי המים החדישים כיום בשוק מציעים בהם את טכנולוגיית סינון ספירלי רב-שלבי, כך במקום סינון בקו ישר מתבצע סינון וטיהור של המים במערכת ספירלית אשר בנוייה מסביב למנורת UV.
טכנולוגיה זו בעצם מאריכה את זמן הסינון והטיהור של המים וכן הינה אפקטיבית יותר למים צלולים יותר מתמיד עם עד 99% טיהור בקטיראלי מהכוס הראשונה שתשתו ממתקן או בר המים.
בר המים המוביל בטכנולוגיה זו הינו בר המים של אלקטרה בשם "אלקטרה בר ספירל."
יחד עם זאת, בר מים זה מציע חידושים נפלאים נוספים ביניהם סנן משופר אשר מסנן עופרת ודורש החלפה רק פעם בשנה במקום פעמיים כפי שהיה נהוג קודם לכן. בנוסף, המתקן מאופיין בנורת UV לטיהור מחיידקים אשר נמצאים גם מחוץ למיכל המים וזהו חלק ממאפיין הסינון הספירלי.
מעוניינים לשמוע מהמומחים שלנו ולהעזר בהם? מיטב אנשי המקצוע בתחום ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה בנושא.
 
 
 

מערכת סינון וטיהור מים תלת שלבית

גם פה מדובר אודות טיהור וסינון המים אך בטכנולוגיה שונה אם כי מתקדמת לא פחות. מדובר במערכת סינון וטיהור תלת שלבית אשר ניתן לקבל במערכות וברי מים של Whirlpool כאשר מתקן הדגל שלהם הינו "Whirlpool Space Bar" מיני בר.
כיצד פועלים 3 השלבים לסינון וטיהור המים שלכם?

  • מסנן משקעים – מגביר את אפקט הטיהור מהשלב הראשון וזאת ע"י הרחקה של חלודה, חול, אבק ושמן.
  • פילטר פחמי פעיל – עובד בשיטת הספיחה והופך את מי הברז לנקיים במיוחד, זאת ע"י ספיחה של הכלור והרחקה של כימיקלים אורגניים וכן ריח לוואי ולא נעים.
  • אולטרה פילטר U/F MEMBRANE – מאפשר מעבר למים נקיים בלבד ובכך גם מרחיק חומרים אורגנים וכימיקלים עם סינון עד לרמה של 0.1 מיקרון.
זוהי המערכת המיוחדת של Whirlpool וטכנולוגיה חדשה ומרובת שלבים זו מאפשרת לכם להנות ממים צלולים ונקיים ביותר, אפילו אם ברצונכם לשתות מי ברז ללא ריח או טעם לוואי ונקיים מתמיד.
בנוסף, מנורת UV מבצעת קטילה של חיידקים, שכן הינה מפיקה אורך גל בטווח כזה אשר אינו מאפשר לחיידקים להמשיך בקיומם.
מעוניינים במתקן מים זה? רוצים לדעת את המחירים המעודכנים לבר מים זה וברי ומתקני מים נוספים בשוק בישראל? הכנסו אל מחירון האתר והשארו מעודכנים בכל המחירים של כל המתקנים המתקדמים בשוק.
 
 


 
מים צלולים או מוגזים בכל טמפ' רצויה

בעבר מתקני וברי המים השונים הציעו בחירה של מים קרים וחמים בלבד, אך עתה עם הטכנולוגיה המתקדמת, תוכלו להנות מבחירה רבה באשר למים אשר ברצונכם לשתות וזה כולל מים צלולים או מוגזים ואפילו בכל טמפ' רצויה לכם כולל בטמפ' החדר.
מכשירי תמי 4 השונים מאפשרים לכם מזיגה של מים קרים, חמים או אפילו פושרים, בין אם ברצונכם שיהיו צלולים או מוגזים ויותר מכך, ניתן לבחור מבין 3 רמות הגזה של מים מוגזים.
מכשירי אלקטרה בר מאפשרים לכם להנות ממים טהורים אך בטמפ' החדר, הטמפ' הבריאה לשתיה.
אם בעבר יכולתם לבחור בין מים קרים וחמים בלבד, עתה השליטה במים שלכם הינה מלאה החל מהטמפ' הרצויה לכם ועד רמת ההגזה אשר תרצו במי השתיה שלכם, וזו טכנולוגיה מתקדמת לשתיה מהנה וקלה מתמיד בבית או במשרד ובעסק.
 
 
הגדרת כמות המים הרצויה

מתקני המים הרבים כיום כולל המתקנים של תמי 4, Whirlpool ועוד מאפשרים לכם למזוג כמויות מים מדודות מבלי הצורך להחזיק את הכפתור למזיגה של המים.
ניתן להגדיר בברי ומתקני המים השונים את הכמות הרצויה וכך תמיד בלחיצת כפתור אחת לקבל את כמות המים אשר תרצו, כמו כן ישנם הגדרות של מזיגת ליטר מים בכפתור אחד במידה והנכם זקוקים לכמות גבוהה של מים מיידית, אופציה זו טובה גם במקומות העבודה ובמשרדים.
 

 

מתקני מים גדולים ללא מיכלי מים

מתקני המים הגדולים הם אותם מתקנים גבוהים/ארוכים אשר ניתן לראות בעיקר במשרדים ומקומות עבודה, אך אם בעבר למתקנים אלו היו מקובעים מעליהם מיכלי מים כבדים של כמה ליטרים, כיום מתקנים אלו מאפשרים לכם להנות ממים קרים וחמים ללא כל מיכל מים כבד המותקן עליהם אשר יש להחליף בכל פעם שהינו אוזל.
מתקנים אלו מסוגלים לאפשר מים טעימים וצלולים לכ-30 אנשים באופן מיידי וישיר ולכן מעולים בעיקר למקומות עבודה, כנסים, תערוכות ועוד.
 

 
טכנולוגיות מתקדמות נוספות

מרבית מתקני וברי המים מאופיינים בטכנולוגיות מתקדמות נוספות לא רק למים צלולים, נקיים וטעימים אלא גם לנוחות מקסימאלית כמו:
  • טיימר לחיסכון באנרגיה וכך גם בהוצאות החשמל שלכם.
  • מזיגה חופשית או כמות מדודה רצויה.
  • הגדרת שעות מוגדרות להדלקה וכיבוי של המכשיר.
  • צגים דיגיטליים ושליטה בשפות רבות ביניהן עברית, אנגלית ורוסית.
  • מגשים מתקפלים עבור מילוי סירים ובקבוקים ללא הוצאה של חלקים מהמתקן.
 
אלו הם חלק מהטכנולוגיות המתקדמות במתקני וברי המים בארץ ובעולם, המאפשרים לכם להנות ממים חמים, קרים, פושרים, מוגזים או צלולים ועוד בבית או בעבודה.
מעוניינים לדעת אודות על המתקנים השונים? יש לכם שאלות בנושא? מיטב אנשי המקצוע והמומחים יעמדו לרשותכם וישמחו לעזור בכל שאלה בתחום, כך שגם אתם תהנו עוד היום ממתקן או בר המים המתאים לכם ולמשפחתכם.
 29/09/2014    watersupply.co.il
פורום טיהור מים

© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר watersupply.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


תוכן מומלץ
Copyright © 2022 watersupply.co.il כל הזכויות שמורות
אתר מתקני מים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום המתקני מים
מבצעים מדהימים למתקני מים!!! השאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם
אנחנו עובדים רק עם חברות המים האמינות והטובות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!