enter-article הכירו את חברת נביעות - מים מינרליים לכל - מרכז מתקני מים הישראל
מתקני מים » מאמרים וחדשות » הכירו את חברת נביעות - מים מינרליים לכל

הכירו את חברת נביעות - מים מינרליים לכל

בשנת 2002 עבר מותג 'נביעות' מתיחת פנים שיווקית: הלוגו של החברה הוחלף ובקבוקי החברה עוצבו מחדש בצורה שתאפשר אחיזה נוחה, כל זאת במטרה להפוך את 'נביעות' למותג המים המוביל והעדכני בישראל

חברת נביעות נחשבת עד היום לאחת מחברות המים המינרליות המובילות בארץ, וזאת למרות שישראל לא מדורגת גבוה מבחינת צריכת המים המינרליים ביחס למדינות אחרות במערב. החלטנו לערוך היכרות עם המותג, להכיר את ההיסטוריה שלו ואת מוצריו המשווקים לקהל הרחב.

נעים להכיר, נביעות

חברת נביעות הוקמה ב-1989, בעשור שבו הוקמו חברות מים מינרליים נוספות כמו מי עדן (אם כי זו הוקמה כתשע שנים קודם לכן). עד סוף 2011, חברת נביעות שאבה את מימייה כאמור ממעין 'עין הזהב' עד שהודיעה על השינוי המפתיע.

עד שנת 1991, שיווקה נביעות את מוצריה רק באמצעות בקבוקים במכירות בודדות, בשישיות ובשמיניות, אך באותה שנה החליטה החברה להיכנס גם לשוק מתקני המים, וכעת היא נחשבת לאחת החברות היחידות בישראל המציעות מתקני מים ביתיים.

מוצרי נביעות

כפי שציינו, את גלגולה הראשון של החברה, התחילה נביעות בדומה לשאר חברות המים באמצעות סיפוק בקבוקים. לאחר כניסתה לשוק מתקני המים, בשנת 2006 התחילה נביעות לשווק גם מוצר חדש בשם 'נביעות+'- מים מינרליים בטעמים.

לא היה מדובר בהמצאה חדשנית של החברה, אלא בהמשך של הטרנד שנוצר קודם לכן, שעודד את הציבור להמשיך לצרוך מים מינרליים במטרה להחליף משקאות קלים. קשה לומר שהטרנד אכן סיפק תחלופה למשקאות הקלים, אך אין ספק כי מדובר במשקאות פופולריים מאז ועד היום.

חברות מים מינרליים בדרך כלל משווקות את מוצריהן בבודדים או במארזים של שישיות בלבד, אלא שבנביעות החליטו להרחיב את מנעד המוצרים ולשווק את הבקבוקים גם במארזים של שמיניות, דיל שבדרך כלל משתלם יותר ללקוחות שצורכים מים מינרליים באופן קבוע.

כמובן שמי שצורך מים בקביעות, מוטב שישקול רכישת בר מים של נביעות, שנחשב למשתלם ביותר מבחינת המחיר ביחס לעלויות של המתחרים, כמו מי עדן לדוגמא. עלות בר מים וחמישה כדי מים של נביעות תעלה בממוצע כ-160 ש"ח לחודש בשנה הראשונה, וכ-170 ש"ח החל מהשנה השניה. בנוסף, קיימת אפשרות להזמין מתקני מים עם שני כדים בלבד, בעלות של כ-85 ש"ח עבור השנה הראשונה וכ-90 ש"ח החל מהשנה השניה.

עם זאת, מומלץ לעקוב אחר המבצעים שכן לרגל החגים, בעיקר בסביבות ראש השנה וסוכות, חברות מים מינרליים לרבות נביעות, נוטות להעניק מבצעים מיוחדים עבור מצטרפים חדשים.

מתקני המים של נביעות מתאימים למבחר מגזרים, החל מהשוק הביתי ועד למגזר העסקי ומוסדות ציבור שונים. חשוב לשים לב כי ההצטרפות ללקוחות נביעות כרוכה בהתחייבות לשנה, כאשר על יציאה מוקדמת מוטל קנס בסך 120 ש"ח, כפי שנהוג גם בחברות מים מינרליים אחרות.

עלות שישיית מים מינרליים של נביעות לעומת זאת, תעלה 10-17 ש"ח בממוצע, תלוי באיזה סופר תבחרו לרכוש את המוצר (בסופרים שנמצאים במרכז העיר העלות בדרך כלל תהיה הגבוהה ביותר), עלות שמיניית מים מינרליים של נביעות תעלה גם היא כעשרה שקלים, רק בתנאי ורוכשים אותה במגה באינטרנט, שם העלויות הן בדרך כלל זולות יותר.

מחירו של בקבוק מים מינרליים נביעות בטעמים בנפח 1.5 ליטר לעומת זאת יעלה כשבעה שקלים והוא נחשב לאלטרנטיבה היקרה יותר ביחס לכל האפשרויות הקיימות.

בטווח הארוך, משתלם יותר להזמין כדי מים של נביעות מאשר לסחוב בקבוקים, אך העלות הסופית היא גם פקטור של קצב צריכת המים- ככל שתצטרכו יותר כך העלות פר כל בקבוק או כל כד תהיה המשתלמת ביותר


עוד באותו נושא

מטהרי מים - למה צריך את זה

מטהרי מים - למה צריך את זה

מעת לעת אנו שומעים על הצורך של תושבים בערים שונות לטהר את המים שלהם , מה יותר הגיוני משימוש במטהרי מים על כל מקרה שלא יבוא? ברוב הערים בארץ...

מים מינרליים - על בריאות ומיתוסים

מים מינרליים - על בריאות ומיתוסים

שוק המים המינרליים נהנה מצמיחה במכירות כל שנה, האם במינירליים נמצא זהב? על פי נתונים שמפרסמות רשתות שיווק שונות, שוק מים מינירליים בישראל...

חברות מים מינרליים - מה הן מציעות לנו?

חברות מים מינרליים - מה הן מציעות לנו?

בהיעדר תשתית תשתית מים ראויה ועם אינספור התרעות ואזהרות ממקורות שונים על מצב המים בישראל, מה הפלא שרובנו בוחרים בחברות מים מינרליים? רוב...

בר מים ביתי - כל הסוגים, כל המחירים

בר מים ביתי - כל הסוגים, כל המחירים

רכישת מתקן מים ביתי מאפשר אספקה קבועה של מים בריאים ונקיים בבית. אז על איזה מתקן אתם הולכים? לא כולם ששים לשתות מים מהברז על שלל חיידקיהם...

כיצד מתחזקים בר מים ביתי

כיצד מתחזקים בר מים ביתי

אחזקת בר מים הוא לא עניין של מה ובכך. מיד תראו, שגם בר מים ביתי דורש שתתנו לו תשומת לב סוף-סוף הקדמה הטכנולוגית לקחה חלק בחייכם, סוף-סוף רכשתם...

string(42) "categoryחברות מים מינרליים"